COP 10 za noc
COP 10 za noc
Hostal Ciudad de Segorbe, Salento, Colombia

Hostal Ciudad de Segorbe

Salento, Colombia - Calle 5 No 4 - 06

Žádné recenze

Buďte první!   Napsat recenzi

Popis - Hostel

V srdci Salento Kolumbie najdete Ciudad de Segorbe Hostel, bed and breakfast; V tomto Paisa stylu domu, s typickou architekturou regionu se káva, najdete tento nádherný místo, s osmi stylových pohodlných pokojů, každý z nich s vlastní koupelnou a Wi-Fi. Jeden z nich upraveny pro bezbariérový přístup s širokými průchody. Rezidence má nádherný výhled na kolumbijské Andách, velké nádvoří obklopené květinami. K dispozici je moderní obývací pokoj pro hosty, aby si s hudbou, možnost výměny knih a stolními hrami.

 • Hostal Ciudad de Segorbe, Salento, Colombia, Colombia hostely a hotely
 • Hostal Ciudad de Segorbe, Salento, Colombia, Mládežnické ubytovny a batůžkáři, kteří se mísí s místními obyvateli v Salento
Prostor
 • Typ majetku: Hostel
 • Hostel pokoje / jednotky: 8
 • Rok postavený: 1915
 • Renovovaný: 2009
Hostel ubytování

Nejnižší dostupná cena: COP 10 (Colombian Peso)

Double Quad oddělenými postelemi
 • Přihlaste se po: 3:00pm
 • Podívejte se předtím: 11:00am

Hostel vybavení

Věkové omezení Snídaně v ceně Gameroom Homosexuální páry vítány Bezbariérový přístup Praní / komorník služby Povlečení Multi-kulturní pracovníci Parkování (zdarma) Domácí zvířata nejsou povolena Kouření není povoleno Taxi služba Prohlídka / okružní pomoc WIFI ( zdarma)

Vybavení pokojů

  Pokoje pro jednoho nebo více lidí s vlastní koupelnou a teplou vodou.
  Zdravá snídaně zahrnuta v ceně ubytování.
  recepce s angličtinou mluvený zaměstnanci
  Denní úklid zahrnut v ceně pokoje
  Kavárna
  Praní prádla (za poplatek)
  WIFI Internet
  Deskové hry

  Informace o výlety do: turistických stezek do Národního Snow Park na poloostrově Salento Salento s turisty, Panaca. Káva parku, tradiční kávové farmy, ekologické výlety, cyklistické výlety Botanická zahrada a motýl svatyně (Acaime), Quimbayais muzeum. Atd.

Balkony Kávovar / konvice na čaj Ensuite Handicap zařízení denní úklid Nekuřácké pokoje Vlastní koupelna WIFI


Sousedství
Body zájmu
 • Valle de Cocora 10 Km
 • Salento Hlavní náměstí 100 MTS
 • Kávové farmy Tours 1 km

Politiky
Podrobnosti o ceně

COP 10 - 54 za noc (Colombian Peso)

Kreditní karty: Nepřijato na místě

Rezervační a storno podmínky

Není-li uvedeno jinak, platby v rámci rezervace jsou nevratné.

PRAVIDLA A PODMÍNKY:

Vaše rezervace (& quot; Objednávka Potvrzení & quot;) představují právně závaznou smlouvu mezi vámi a Tune Hotely a budou dále doplněny vnitřními pravidly a předpisy, které se vztahují konkrétně do hotelu, kde jste rezervovali svůj pobyt.

OBCHODNÍ

• Hosté nelze použít na koleje pro komerční účely.
• Zákazníci jsou povinni chovat přiměřeně a zodpovědně za všech okolností, kdy na Hostel majetku a nesmí jednat takovým způsobem, který může rušit dalším hostům. Nedodržení této povinnosti může vést k zákazníkovi jsou požádáni, aby opustili Hostel v takovém případě jsou všechny dlužné částky stává okamžitě splatným.
• Hostel není zodpovědný za jakékoli újmy na zdraví, krádež, ztrátu nebo poškození na jakékoliv osobních věcí hosté, kteří byli vystěhováni nebudou vráceny peníze.
• Hosté se očekává, že uhradit hostelu za případné škody způsobené nevhodným chováním.
• Nevhodné chování bude mít za následek vystěhování z areálu bez nároku na vrácení.
• Z bezpečnostních důvodů některé společné prostory jsou pod video dohledu.
• KOUŘENÍ / alkohol / drogy / ZBRANĚ: Kouření není povoleno v areálu. Jakýkoli host našel kouření v objektu bude požádán, aby prostor okamžitě odejít a nebudou vráceny peníze.
• Konzumace alkoholu nebo drog, v areálu je zakázáno.
• Vedení si vyhrazuje právo zabavit alkohol nebo drogy nalezené v prostorách. Vedení může dovolit hosté konzumovat vlastní alkohol pouze na společných prostorách a má také právo odmítnout, že kdykoliv
• Je zakázáno vnášet zbraně jakéhokoliv druhu do hostelu.

Porušení výše uvedených pravidel bude mít za následek okamžité ukončení pobytu .Management má právo odmítnout vstup.

Check in a check-out:

Naše check in: time je od 3pm. platný identifikační průkaz je podmínkou. Přijímáme pas pro non-kolumbijských občanů a Photo ID pro Kolumbijci. Vedení může vyžádat další informace, jak je požadováno z hostů. Podívejte se: je o 11 hodin. Všechny pokoje jsou splatné předem 11:00. Přes hospodářství není povoleno. Pokud jste check-out nad tuto stanovenou dobu v hostelu, hostel vyhrazuje právo, bez dalšího upozornění pro vás, aby vám účtovat další jeden (1) noční pobyt v tehdy převládající ceně nebo odstranit vaše věci do úschovny zavazadel zařízení a odepřít vám další přístup do místnosti. Hostel nenese odpovědnost za ztrátu nebo poškození vašich věcí v důsledku akce (y) přijata. Předčasné nebo pozdní check in / check out mohou být vyžádány a budeme se snažit vyhovět vašich požadavků však nemůžeme zaručit. Po předchozí domluvě jsme rádi, že ukládat vaše zavazadla.  

Parkovací
máme 2 bezplatné parkování v hostelu; budete muset předem telefonicky rezervovat si parkování. Kdo dřív přijde, ten dřív mele. Tam je stejně jako na parkování na ulici v závislosti na dostupnosti.

Snídaně
Bezplatné denní snídaně se podává čerstvě připravená na vnitřní zahradě od 7:00 do 9:00 hodin.

Pokoje
Nabízíme řadu typů pokojů jednolůžkových, dvoulůžkových pokojů, dvoulůžkové pokoje a vícelůžkové pokoje (třílůžkové, čtyřlůžkové rodinné nebo 5 lůžkový pokoj). Budete potřebovat, aby nás kontaktovat a zjistit naši dostupnost pokojů. nemůžeme dodat přistýlku.

Děti: Tato vlastnost má věkové omezení: dobře vychovaný děti Uvítáme od 12 let nahoru. Děti ve věku 12 - 17, mezi nesmí zůstat v hostelu, pokud v doprovodu dospělé osoby ve věku nejméně 18 let.

Domácí zvířata: Domácí zvířata nejsou povolena.

Úschovna zavazadel: Úschovna zavazadel je k dispozici pouze pro hosty v současné době pobytu s Hostel ukládat svá zavazadla nebo jiné osobní věci před check-in, nebo po check-out, podle volby hostelu. Můžete použít služby uskladnění Hostel zavazadla na vlastní nebezpečí. V hostelu nebude odpovědná za ztrátu nebo poškození zavazadel, obsah něm nebo vaše osobní věci (včetně jakýchkoli cennosti, i když jsme byli poučeni) během skladování nebo během procesu likvidace však způsobil, a vy tímto uvolnit Ciudad de Segorbe Hostel od jakékoliv odpovědnosti k nim se vztahující

Storno podmínky
V nešťastné případě, že budete muset zrušit svou rezervaci, prosím, informujte nás e-mailem nebo telefonicky nás. Budeme potvrdí e-mailem. Budete potřebovat písemné potvrzení od Hostal Ciudad de Segorbe, že jsme obdrželi váš požadavek na zrušení. Nebudeme-li Vás kontaktovat obratem poštou chápeme, že se domníváte, že jsme neobdrželi zprávu.

Zrušení z 31 a více dní ode dne příjezdu: tam je $ dvacet administrativní usd poplatek.
Zrušení mezi 30 a 8 dní: 80% penále ve výši sazby za pokoj zrušena.
Zrušení 7 dnů nebo méně od data příjezdu a NO SHOW: 100% Cena

Umístění - Hostel

Calle 5 No 4 - 06
Salento
Quindío (Departamento del Quindío)
Colombia 

Zeměpisná šířka: 4.63899, Zeměpisná délka: -75.57041

Jak se tam dostat

Z Arménie do Salento
Můžete jet autobusem na autobusové nádraží, jsou plány jsou od 6:00 do 8:00 hodin, každých 20 minut. To trvá 1 hodinu se dostat do Salento, a na vaší cestě sem, si můžete vychutnat krásný výhled na přírodu. Pokud přijedete na letišti Arménie si můžete vzít taxi do terminálu a pak autobusem do Salento. , Pokud chcete vzít taxi přímo z letiště do Salento trvá 45 minut.
Od Pereira k Salento
K dispozici jsou 3 Jízdní řády autobusů během dne ve všední dny odchodu z terminálu do Salento: 06:00, 13:00 a poslední v 4:30 hodin (byste měli zkontrolovat plán). Víkendy a svátky harmonogram sběrnice je každou hodinu od 6:00 do 5:00 hodin. Můžete si také vzít taxi z letiště do Salento. která trvá asi 1 hodinu, nebo do terminálu. Pokud potřebujete jsme schopni zajistit dopravu pro vás z letiště do Salento. Můžeme také zajistit dopravu z Salento do letišť a terminálů v Arménii a Pereira, kdykoliv budete potřebovat.

PRAVIDLA A PODMÍNKY:

Vaše rezervace (& quot; Objednávka Potvrzení & quot;) představují právně závaznou smlouvu mezi vámi a Tune Hotely a budou dále doplněny vnitřními pravidly a předpisy, které se vztahují konkrétně do hotelu, kde jste rezervovali svůj pobyt.

OBCHODNÍ

  Hosté nelze použít na koleje pro komerční účely.
  Zákazníci jsou povinni chovat přiměřeně a zodpovědně za všech okolností, kdy na Hostel majetku a nesmí jednat takovým způsobem, který může rušit dalším hostům. Nedodržení této povinnosti může vést k zákazníkovi jsou požádáni, aby opustili Hostel v takovém případě jsou všechny dlužné částky stává okamžitě splatným.
  Hostel není zodpovědný za jakékoli újmy na zdraví, krádež, ztrátu nebo poškození na jakékoliv osobních věcí hosté, kteří byli vystěhováni nebudou vráceny peníze.
  Hosté se očekává, že uhradit hostelu za případné škody způsobené nevhodným chováním.
  Nevhodné chování bude mít za následek vystěhování z areálu bez nároku na vrácení.
  Z bezpečnostních důvodů některé společné prostory jsou pod video dohledu.
  KOUŘENÍ / alkohol / drogy / ZBRANĚ: Kouření není povoleno v areálu. Jakýkoli host našel kouření v objektu bude požádán, aby prostor okamžitě odejít a nebudou vráceny peníze.
  Konzumace alkoholu nebo drog, v areálu je zakázáno.
  Vedení si vyhrazuje právo zabavit alkohol nebo drogy nalezené v prostorách. Vedení může dovolit hosté konzumovat vlastní alkohol pouze na společných prostorách a má také právo odmítnout, že kdykoliv
  Je zakázáno vnášet zbraně jakéhokoliv druhu do hostelu.

Porušení výše uvedených pravidel bude mít za následek okamžité ukončení pobytu . Management má právo odmítnout vstup.

Check in a check-out:

Naše check in: time je od 3pm. platný identifikační průkaz je podmínkou. Přijímáme pas pro non-kolumbijských občanů a Photo ID pro Kolumbijci. Vedení může vyžádat další informace, jak je požadováno z hostů. Podívejte se: je o 11 hodin. Všechny pokoje jsou splatné předem 11:00. Přes hospodářství není povoleno. Pokud jste check-out nad tuto stanovenou dobu v hostelu, hostel vyhrazuje právo, bez dalšího upozornění pro vás, aby vám účtovat další jeden (1) noční pobyt v tehdy převládající ceně nebo odstranit vaše věci do úschovny zavazadel zařízení a odepřít vám další přístup do místnosti. Hostel nenese odpovědnost za ztrátu nebo poškození vašich věcí v důsledku akce (y) přijata. Předčasné nebo pozdní check in / check out mohou být vyžádány a budeme se snažit vyhovět vašich požadavků však nemůžeme zaručit. Po předchozí domluvě jsme rádi, že ukládat vaše zavazadla.  

Parkovací
máme 2 bezplatné parkování v hostelu; budete muset předem telefonicky rezervovat si parkování. Kdo dřív přijde, ten dřív mele. Tam je stejně jako na parkování na ulici v závislosti na dostupnosti.

Snídaně
Bezplatné denní snídaně se podává čerstvě připravená na vnitřní zahradě od 7:00 do 9:00 hodin.

Pokoje
Nabízíme řadu typů pokojů jednolůžkových, dvoulůžkových pokojů, dvoulůžkové pokoje a vícelůžkové pokoje (třílůžkové, čtyřlůžkové rodinné nebo 5 lůžkový pokoj). Budete potřebovat, aby nás kontaktovat a zjistit naši dostupnost pokojů. nemůžeme dodat přistýlku.

Děti: Tato vlastnost má věkové omezení: dobře vychovaný děti Uvítáme od 12 let nahoru. Děti ve věku 12 - 17, mezi nesmí zůstat v hostelu, pokud v doprovodu dospělé osoby ve věku nejméně 18 let.

Domácí zvířata: Domácí zvířata nejsou povolena.

Úschovna zavazadel: Úschovna zavazadel je k dispozici pouze pro hosty v současné době pobytu s Hostel ukládat svá zavazadla nebo jiné osobní věci před check-in, nebo po check-out, podle volby hostelu. Můžete použít služby uskladnění Hostel zavazadla na vlastní nebezpečí. V hostelu nebude odpovědná za ztrátu nebo poškození zavazadel, obsah něm nebo vaše osobní věci (včetně jakýchkoli cennosti, i když jsme byli poučeni) během skladování nebo během procesu likvidace však způsobil, a vy tímto uvolnit Ciudad de Segorbe Hostel od jakékoliv odpovědnosti k nim se vztahující

Storno podmínky
V nešťastné případě, že budete muset zrušit svou rezervaci, prosím, informujte nás e-mailem nebo telefonicky nás. Budeme potvrdí e-mailem. Budete potřebovat písemné potvrzení od Hostal Ciudad de Segorbe, že jsme obdrželi váš požadavek na zrušení. Nebudeme-li Vás kontaktovat obratem poštou chápeme, že se domníváte, že jsme neobdrželi zprávu.

Zrušení z 31 a více dní ode dne příjezdu: tam je $ dvacet administrativní usd poplatek.
Zrušení mezi 30 a 8 dní: 80% penále ve výši sazby za pokoj zrušena.
Zrušení 7 dnů nebo méně od data příjezdu a NO SHOW: 100% Cena

Nejbližší letiště: Chcete-li získat do Ciudad de Segorbe Hostel, Bed and Breakfast v Salento Kolumbii, musíte být na Bogotá, Manizales, Medellín, Cartagena nebo Cali, pak můžete přijet Pereira nebo Arménie letadlem, autem nebo autobusem - a odtud vzít na cestu Sal